Paylaşmak Güzeldir

17 Mart 2009 Salı

ŞEVKİ GÜNGÖRDEN KARACİĞER HASTALIKLARI VE BOYUN FITIĞI İÇİN ŞİFALIBİTKİLER

Ege Lokmanı olarak adını duyuran, Şevki Güngör, 17 Matr 2009 tarihinde, Kanal 7 Ekranlarından yayın yapmakta olan Her Sabah Programında Nur Ertürk’ün konuğu oldu ve sağlık için önemli açıklamalar yaparak, bazı hastalıklara fayda sağlayan bitkisel kürler verdi. Bu kürlerden 2 si karaciğer hastalıkları (Hepatiti ve siroz) ve boyun fıtığı üzerine idi. Bu kürleri sizler için bir kez de biz yayınlıyoruz.

KARACİĞER HASTALIKLARI HEPATİT VE SİROZ İÇİN ; Bodurotu, Ökseotu, Devedikeni, acı ot karaciğer hastalıkları ve siroz için çok faydalıdır. Bu bitkiler, hepatit hastalığını önlediği gibi, var olan hastalığı da tedavi etmeye yardımcı olur.
BOYUN FITIĞI İÇİN ; 9 Şifalı bitkiden yapılmış olan bitkisel olan bitkisel kremi, boyun ve omuz bölgesine sürdükten sonra, Alabalık ve lavanta yağını karıştırın. Bu bölgeye masaj yaparak yedirin. Boyun bölgenizi sardıktan sonra, streç filmle üzerini kapatın. bu uygulamayı 15 gün yapın. Alabalık yağı, kireçleri eritici özelliğe sahiptir. Fakat 15 günden fazla kullanılması, klemikeri zayıflatmaya sebep olabileceğinden , önerilen gün kadar kullanılmalıdır.

Tepkiler:

0 yorum: