Paylaşmak Güzeldir

8 Nisan 2011 Cuma

ARAS BULUT İĞNEMLİ SEVGİLİSİ VARMI ?

Aras Bulut Sevgilisi

Aras Bulut Sevgilisi,Aras Bulut Sevgilisi varmı,Aras Bulut Sevgilisi Kim,Aras Bulut İğnemli kiminle beraber,Aras Bulut İğnemli sevgilisi
Öyle Bir Geçer Zamanli Dizisi ile bir anda şöhreti yakalayan ve genç kızların gözdesi olan Aras bulut İğnemli, karşı cinsel ilgili olarak oldukça temkinli davranıyor.
Aras Bulut İynemli, "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisindeki başarılı Oyunculuğuyla geniş bir hayran kitlesi edindi. Özellikle genç kızların gözdesi haline gelen İynemli, hakkında merak edilenleri D You dergisine anlattı.
Şu anda bir kız arkadaşının olmadığını ve bu konuları konuşmak da istemediğini ifade eden İynemli, nasıl birisinden hoşlanabileceğini şöyle anlattı:"Sarışın, esmer diye bir kriterim yoktur; ama fizik, fiziksel çekim önemlidir. "Zeki olsun yeter!" diyenlere sadece gülüyorum. Mesela önce ben seni beğenirim, "Gözleri ne güzelmiş kızın..." derim, gelirim muhabbet ederim, sonra kişiliğini öğrenirim. Kişiliği de bana uygunsa devamı gelir. Ayrıca tanınmayan birini tercih ederim. Zaten kıskanç biriyim; piyasadan olması zor olur."
İynemli'nin "Peki, genelde kızların yanına giden bir tip misin?" sorusuna verdiği yanıt ise bir hayli dikkat çekici:
"Yok, gidemem ben. Önceden de gidemezdim, gelirlerdi. Şimdi daha çok geliyorlar."
Aras Bulut Sevgilisi,Aras Bulut Sevgilisi varmı,Aras Bulut Sevgilisi Kim,Aras Bulut İğnemli kiminle beraber,Aras Bulut İğnemli sevgilisi
Tepkiler:

0 yorum: