Paylaşmak Güzeldir

1 Nisan 2011 Cuma

GÖKHAN KESER

Gökhan Keser
Gökhan Keser Kimdir,Gökhan Keser Vikipedi,Gökhan Keser Hayatı,Gökhan Keser Kaç kilo, Gökhan Keser Boyu,Gökhan Keser Kaç Yaşında,Gökhan Keser Biyografi
Gökhan Keser Kaç Yaşında,Gökhan Keser Kaç doğumlu
Gökhan Keser, 9 Eylül 1987 İzmir Doğumlu.Gökhan Keser 24 Yaşında.
Gökhan Keser Burcu,Gökhan Keserin burcu Ne ?
Gökhan Keser Başak Burcu
Gökhan Keser Boy-Gökhan Keser Boyu Kaç-Gökhan Keser Boyu Kaç cm ?
Gökhan Keserin boyu 1.89 cm
Gökhan Keser Kilo-Gökhan Keser Kaç kilo
Gökhan Keser 79 Kilo
Gökhan Keser Hayatı,Gökhan Keser Biyografi,Gökhan Keser Kimdir,Gökhan Keser Vikipedi
Gökhan Keseri, pek çoğumuz Selena Dizisinde, Burak Öğretmen Karakteri ile tanıyoruz. Gökhan Keser Şu sıralar, Şarkıcı Sılanın desteği ile yeni bir single ve ardından albüm çıkarma hazırlığında.
Gökhan Keserin Ünvanları sırasıyla " Miss & Mr. Model 2004 Ege Kralı" "Best Model Of Turkey 2005 1 runner up" ve Çin de düzenlenen "Manhunt International 2006 3. runner up" "Manhunt International Mr. Photogenic"
Gökhan Keser, 2002 yılında modellik kariyerine adım attı. 2004 yılında Miss. & Mr. Model yarışmasında birincilik elde ettikten sonra 2005 yılında Türkiye nin en iyi modellik ajansı ve en ünlü koreografı 'Uğurkan Erez' ajans ile profesyonel olarak modellik kariyerine başladı.Yurt içi ve yurt dışında sayısız defile , fashion show ve katalog çekimlerinde yer alan Keser,2005 yılında Kenan İmirzalioğlu,Burak Hakkı,Deniz Akkaya,Kıvanç Tatlıtuğ, gibi isimleri bize kazandıran Kıbrıs ta düzenlenen "Best Model Of Turkey" yarışmasına katıldı...
Gökhan Keser, 2005 Yılı "Best Model of Turkey" yarışmasında edindiği "Best Model Of Turkey 1.Runner-up 2005" ve "Manhunt Turkey 2006" ünvanı ile Çin’de düzenlenen dünyanın en yakışıklı ve karizmatik erkeğinin seçildiği "Manhunt International" yarışmasında Türkiye’yi temsil etme hakkına sahip oldu.64 ülkenin modellerinin yarıştığı bu platformda Dünya 4. sü olan Gökhan Keser "Manhunt Internationel 3. runner-up" ve "Manhunt Internatıonel Mr. Photogenic" ünvanlarını elde etti.
Daha sonra bir yandan "Ekol Drama Sanat Evi"’nde Ayla Algan'dan oyunculuk eğitimi alırken bir yandan da Gül Sabar’dan şan eğitimi almayı sürdürdü. 2006 Senesinde start alan ATV nin 7 den 70 e herkesin keyifle izlediği 3 sezon süren ve 2009 Mayıs ayında 104. bölümde ekrana veda eden Selena isimli dizi/film projesinde Burak Öğretmen karakteriyle Sinem Kobal ile birlikte küçük büyük herkesin sevgisini kazanarak geniş bir hayran kitlesi edindi.Ayrıca 2008 yılında Hepsi grubuyla birlikte yönetmenliğini Mete Özgencil'in yaptığı "Kayıp Çocuklar Cenneti" isimli sinema filminde başrolü paylaştı.Teaserları sinema salonlarında da dönen bu film yapımcılardan kaynaklanan sebeplerden dolayı yarım kaldı ve vizyona giremedi. Yakın arkadaşı sanatçı "Sıla" nın "İnşallah" klibinde de oynayan Gökhan Keser 2007 senesinde yıllardır hazırlandığı müzikal kariyeri için çalışmalara ve akabinde dans ve şan dersleri almaya başladı.
2010 yılının ilk aylarında "Sony Music" etiketiyle Sahibinden adlı albüm için çalışmalar yaptı. Gökhan Keserin en büyük destekçisi Türkiye nin en büyük söz yazarı ve bestecisi Şehrazat oldu. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda kaybettiğimiz Aysel Gürel de Gökhan Keser de emeği olan kişiler arasında...Nükhet Duru ve Zerrin Özer in albüm ve sahnelerinde de yer alan Gökhan Keser Türkiyenin önde gelen müzisyenleri ile çalıştı.
Gökhan Keser Kimdir,Gökhan Keser Vikipedi,Gökhan Keser Hayatı,Gökhan Keser Kaç kilo, Gökhan Keser Boyu,Gökhan Keser Kaç Yaşında,Gökhan Keser Biyografi
Tepkiler:

0 yorum: