Paylaşmak Güzeldir

17 Kasım 2011 Perşembe

ERKEKLERİN KARŞI KOYAMADIĞI ŞEYLER


Erkeklerin Karşı Koyamadığı Şeyler
Erkeklerin Karşı Koyamadığı 3 şey,Erkeklerin Dayanamadığı Şeyler,Erkeklerin Kadınlardan Beklentileri, Erkeklerin aklını Başından Almak
Erkeğinizi kendinize bağlamak aslında sandığınız kadar zor bir iş değil. Sadece püf noktalarını bilmeniz yeterli. Erkeklerin Karşı Koyamadığı şeyler, öyle çok da abartılacak konular değil. Erkeklerin Karşı Koyamadığı 3 şey sizin için yeter de artar bile. Erkeklerin aklını başından almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Erkeklerin Karşı Koyamadığı 3 şey,Erkeklerin Dayanamadığı Şeyler,Erkeklerin Kadınlardan Beklentileri,Erkeklerin aklını Başından Almak
Erkekler için önemli olan bir şey var ise, o da Sıcak bir gülümseme...
Gülümseyen, kendine güvenen ve eğlenceli bir kadının erkeğin dikkatini çekmesi kolaydır. Çoğu kadın gülümsemesinin erkeğin hakkında yanlış düşünmesine neden olacağından korkar.
Kadınlar, güvenli yakınlaşma anında, istemeyerek yanlış mesaj göndermekten ve karşısındakinin onu kırmasından korkar. Ek olarak, gülümseme karşılık verme olarak da kabul edilebilir.
Diğer bir önemli konu (Erkeklerin Tabiri ile) dırdır etmemek.. Dinleyen kadınlar erkekler için çok çekicidir.
Erkekler nadiren de olsa dinlenilmek ister. Onların ihtiyacı olan sadece birkaç dakika dinlenilmektir. Çoğu erkek konuşmayı yüzeysel tutmak için kısa konuşur, oysa kadınlar Onlar karşısındaki kadını dinleyerek tanıyacağını düşünür.
Eğer kendilerini gözlerinin içine bakarak tüm dikkatiyle onu dinleyen bir kadınla karşılaşırlarsa bunu kendisini etkilemek için yaptığını düşünür. Kadın onu dinlemeye devam ediyorsa çok fazla konuşmaz. Bu tür kadınlar erkeklerin ilgisini çekmez ve evlenilmeyecek kadınlar arasında yer alırlar.
Son konu ise kıyafet. Özelliklede, Seksi bir elbise..
Herkes erkeklerin ilk görsel olarak etkilendiğini bilir ancak bazen kadınlar erkeklerin görmek istediklerini nasıl göstereceklerini unutur. Doğru giyinilerek bir erkek hipnotize edilebilir.
Kadınlar sadece bununla mükemmel kadınlar farkedilir korkularının üstesinden gelebilirler. Mükemmeliği unutun. Eğer gerçekten hoşlandığınız erkek tarafından farkedilmek istiyorsanız renkleri, elbise ve kıvrımları düşünün.
Erkekler yumuşak ve kaliteli kıyafetler giyen kadınlardan hoşlanır. Erkekler için pantolon giyen ya da rahat elbiseler içindeki kadınlar seksi değildir. Böyle giyinen kadınların etkileyici küpeleri ya da uzun saçları yoksa görmezler bile.
Güzel hatta kırmızı ağırlıklı giyinmiş bir kadınla konuşmak erkeklerin seksi düşünmesine neden olur. Kadınsı hafif kumaştan hazırlanan bir elbise, kadınların hayal edemediğinden çok daha çekicidir.
Erkeklerin Karşı Koyamadığı 3 şey,Erkeklerin Dayanamadığı Şeyler,Erkeklerin Kadınlardan Beklentileri,Erkeklerin aklını Başından Almak
Tepkiler:

0 yorum: