Paylaşmak Güzeldir

21 Haziran 2012 Perşembe

BALON DİYETİ

Balon Diyet Listesi
Balon Diyeti
Balon Diyeti
Balon Diyeti Nedir,Balon Diyeti Nasıl Yapılır,Balon Diyeti İle Zayıflama,Balon Diyeti İle Zayıflayanlar,Balon Diyeti İle Kaç Kilo Verilir,Balon Diyet Listesi
Dünyanın yeni çılgınlığı balon diyeti. Özellikle Holiwood yıldızlarının uyguladığı ve şu an çok rağbet gören balon diyeti nedir, Balon diyeti nasıl uygulanır, Balon diyeti ile kaç kilo verilir... Merak etiğiniz tüm soruların cevabı burada...
Balon Diyeti Nedir ?
Holiwood yıldızlarının özel spor eğitmeni olan Venice A. Fulton tarafından bilimsel çalışmalar ve araştırmalar sonucu ortaya çıkarıldığı söylenen farklı bir beslenme önerisi sunan zayıflama yöntemi. Fultonun kitabı, dukan diyeti kitabı kadar çok satıyor neredeyse.
Balon Diyeti İle Kaç Kilo Verilir ?
Balon diyeti ile haftada 6-7 kilo vermek ve dümdüz bir karına sahip olmak mümkün..
Balon Diyeti Nasıl Yapılır,Balon Diyeti İle Zayıflama,Balon Diyeti İle
Zayıflayanlar
Balon Diyeti İle Zayıflayanlar elbette başta Holiwood ünlüleri ve kitabı satın alan kişiler. Yeni bir zayıflama yöntemi olduğu için balon diyeti ile zayıflayanlar tarafından iyi veya kötü bir yorum yapılmış değil.
İngiliz Venice A. Fulton, bilimsel çalışmalar ve kişisel gözlemlerinden yola çıkarak yazdığı “Six Weeks To OMG” adlı kitabında, “Tüm bildiklerinizi unutun, beni dinleyin” diyor.
Balon Diyeti Nasıl Yapılır, Balon Diyet Listesi
* Kahvaltıyı boşverin ; Kahvaltıyı boşverin, kahvaltının günün en önemli öğünü olduğu söylenir. Yanlış. Beyin uykuda kalan son enerjiyi de harcar ve açlık sinyalleri gönderir. Yemeyin ve vücudunuzu hareket etmeye zorlayın. Böylece vücudunuzu depoladığı yağları yakmaya zorlarsınız.
* Sabah kalkınca ilk işiniz 15-20 derece suyla dolu küvete acele etmeden girmek olmalı. Soğuk su, metabolizmanızı vücudunuzu ısıtmak için daha fazla yağ yakmaya zorlayacak. Küvette en fazla 15 dakika kalın. Çıkınca sıcak duş almaya kalkmayın. Bayılırsınız. Kalp ve diyabet sorunları olanlar da soğuk banyodan uzak durmalı.
* Duştan sonra boş karnına bir fincan sütsüz ve şekersiz kahve için. Kahvedeki kafein vücudunuza daha hızlı yağ yakma emri verir.
* Kahve içtikten sonra 8.00-9.00 gibi dışarı çıkıp biraz hareket etmeniz yağ yakma süreci hızlandıracaktır. En az yarım saat yürüyün veya bahçeyle ilgilenin.
* İlk öğünü 10.00 gibi yiyin. Günde dolu dolu üç öğün yiyin. Az yemeye çalışmayın. Bu daha çok kontrolsüz yeme isteğine yol açıyor. Üç öğünden fazla yemeyin ve öğün aralarında hiçbir şey atıştırmayın.
* Yatağa girmeden önce balon egzersizi yapın. Ayağa kalkıp vücudunuzu ve başınızı dik tutup 10 kez balonu şişirip boşaltın, balon şişirmek karın kaslarını kuvvetlendirecektir. Şişirmek başınızı döndürürse üç dakika ara verin ve yeniden deneyin.
* Üçten fazla meyve yemeyin : Yemeklerin yarısı proteinlerden oluşmalı. İstediğiniz kadar sebze yiyebilirsiniz ama günde 3 taneden fazla meyve yemeyin.
* Günlük karbonhidrat miktarınız da 120 gramı geçmemeli. Haftada iki kez somon gibi yağlı balıkları yemeye dikkat edin. Sabah kahvesi dışında gün içinde su ve yeşil çay dışında başka bir şey içmeyin.
Balon Diyeti Nedir,Balon Diyeti Nasıl Yapılır,Balon Diyeti İle Zayıflama,Balon Diyeti İle Zayıflayanlar,Balon Diyeti İle Kaç Kilo Verilir,Balon Diyet Listesi
Tepkiler:

0 yorum: