Paylaşmak Güzeldir

9 Haziran 2012 Cumartesi

KARIN SIKILAŞTIRMA EGZERSİZLERİ

Karın Sıkılaştırma Egzersizleri
Karın Sıkılaştırma,Karın Sıkılaştırıcı Hareketler,Karın Sıkılaştırmak,Karın Sıkılatırmak İçin,Karın İçin Egzersizler,Göbekten Kurtulma,Göbekten Kurtulmanın Yolları
Diyet yaptığınız halde, bir türlü karındaki fazlalıktan kurtuklamaz insanlar.. Karın sıkılaştırmak için egzersiz yapmak şarttır. Eğer günlük düzenli olarak Karın sıkılaştırıcı hareketler yaparsanız, sıkı ve güzel bir karına sahip olabilirsiniz.Bu gün sizlere göbekten kurtulmanın yolları hakında bilgi vereceğiz. Tabiki karın sıkılaştırma egzersizleri sayesinde..

Karın Sıkılaştırma,Karın Sıkılaştırıcı Hareketler,Karın Sıkılaştırmak,Karın Sıkılatırmak İçin,Karın İçin Egzersizler, Göbekten Kurtulma,Göbekten Kurtulmanın Yolları
* Sırtüstü uzanın. Bacaklarınızı dik açılı olacak şekilde bükün. Karnınızı gergin tutun. Üst gövdenizi ve kollarınızı hafifçe kaldırın. 3 saniye bekleyin. 10-15 kez tekrarlayın. Hareketi uygularken bakışlarınız ileriye dönük olsun.
* Sırtüstü yatarken bacaklarınızı yukarıya kaldırın. Dizlerinizi hafifçe bükün. Bacaklarınızı göğüs kafesinize doğru yaklaştırırken, kalçanızı zeminden kaldırın. Başınızı ve omuzlarınızı kaldırıp, bu pozisyonda en az 3 saniye bekleyin. Sonra vücudunuzu yavaşça zemine indirin. Hareketi 10-15 kez tekrar edin. Hareket esnasında kaslarınızı gergin tutun.
* Sırtüstü yatın. Üst gövdenizi kaldırarak sağ dirseğinizi sol dizinize doğru yaklaştırın. Kaslarınız gergin halde kısa bir süre bekleyip, başlangıç pozisyonuna dönün. Hareketi her iki taraf için de uygulayın. Gücünüzü karın bölgenizden alın.
* Kollarınızın alt bölgesi ile ayakuçlarınızın üzerinde doğrulacak şekilde yüzüstü uzanın. Ayaklarınız kalça genişliğinde açık olmalı. Ayak sekmelerinizle tüm vücudunuzu yavaşça birkaç santim öne doğru itin. Bu pozisyonda kısa bir süre durduktan sonra ayak eklemlerinizi kullanarak, tekrar geriye doğru kayın. Hareketi 10-15 kere tekrar edin. Ensenizi düz tutun ve belinize zarar vermemek için,mekk hareketini yavaş yavaş yapın.
Bütün bu  uygulamalar sonrasında 1 ay gibi kısa bir sürede, sıkı bir karına sahip olabileceksiniz...
Karın Sıkılaştırma,Karın Sıkılaştırıcı Hareketler,Karın Sıkılaştırmak,Karın Sıkılatırmak İçin,Karın İçin Egzersizler,Göbekten Kurtulma,Göbekten Kurtulmanın Yolları
Tepkiler:

0 yorum: