Paylaşmak Güzeldir

22 Ağustos 2012 Çarşamba

KAHVENİN CİLDE FAYDALARI

Kahvenin Cilde Faydası
Kahvenin Cilde Faydaları
Kahvenin Cilde Faydaları
Kahvenin Yararları,Kahve İle Cilt Bakımı,Kahvenin Cilde Faydaları,Kahvenin Cilde Faydası,Kahvenin.Cilde.Yararları, Kahve İle Selülit Tedavisi, Kahve ile Gözaltı torbaları TedavisiKahvenin Sağlık açısından faydaları bilinen bir gerçek artık. Hatta kahvenin zararlarını da hepimiz öğrendik. Peki Kahvenin Cilde Faydaları konusunda bilginiz var mı ?
Kahve ile cilt bakımı ciltte harikalar yaratıyor adeta... Örneğin Kahve ile selülit tedavisi ve kahve ile cilt bakımı yapmak mümkün.
Kahve ile Cilt bakımı Nasıl Olur ?
Kahve; içeriğindeki uyarı maddeler sayesinde cildin sıkılaşmasını ve kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Bu sayede cildin toparlanmasına, selülit sorunun yok edilmesine yardımcı olur. Günümüzde birçok selülit ve cilt bakım kremlerinin içinde kahve özü bulunmasının sebebi budur.
Kahve ile Selülit Tedavisi
Hem pürüzsüz bir tene kavuşmak hem de basen bölgenizdeki selülitleri ortadan kaldırmak için kendinize 10 dakika ayırmanız yeterli!
Pamuklu kumaştan üretilmiş kesenin içine 1 yemek kaşığı kadar kahve çekirdeği koyun. Sabah ılık duşunuzu alırken; kahve dolu keseyi ıslatarak tüm vücudunuza hafifçe bastırarak uygulayın. Kahve kürünü her gün düzenli olarak uyguladığınızda selülitlerde gözle görülür azalma olduğunu fark edeceksiniz!
Kahve İle Gözaltı torbaları Tedavisi
Kahvenin damarları uyarıcı etkisiyle gözaltında oluşan şişlik ve torbaları yok edebilirsiniz.
Pamuklu kumaştan üretilmiş kesenin içine 1 tatlı kaşığı kahve çekirdeği koyun. Keseyi hafifçe ıslatıp buzlukta 5 dakika bekletin. Sürenin sonunda gözaltlarınıza keseyi hafifçe bastırarak uygulayın.
Kahvenin Yararları,Kahve İle Cilt Bakımı,Kahvenin Cilde Faydaları,Kahvenin Cilde Faydası, Kahvenin.Cilde.Yararları,Kahve İle Selülit Tedavisi, Kahve ile Gözaltı torbaları Tedavisi
Tepkiler:

0 yorum: