Paylaşmak Güzeldir

31 Ağustos 2014 Pazar

Benim Adım Gültepe Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Benim Adım Gültepe Dizisi Konusu, Benim Adım Gültepe Dizisi  Ne Zaman Başlayacak
Benim Adım Gültepe Dizisi
Benim Adım Gültepe Dizisi Oyuncuları ve Konusu
Benim Adım Gültepe Dizisi ,Benim Adım Gültepe Dizisi  Oyuncuları,Benim Adım Gültepe Dizisi Konusu, Benim Adım Gültepe Dizisi  Ne Zaman Başlayacak
Kanal D nin iddialı yapımlarından bir tanesi olan, yepyeni dizisi Benim Adım Gültepe dizisi fragmanları ile oldukça merak uyandırdı. Sağlam bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizi 3 Eylül Çarşamba akşamı izleyici ile buluşacak. Sizlere öncelikle Benim Adım Gültepe Dizisinin Oyuncu kadrosunu verelim. Ardından da Benim Adım Gültepe Dizisinin Konusu nedir sorusunu cevaplayalım.

Benim Adım Gültepe Dizisinin Oyuncu Kadrosu, Benim Adım Gültepe Dizisi Oyuncuları
Ayça Bingöl (Gülümser), Mete Horozoğlu (Eşref),İlker Kızmaz (Halil), Ekin Koç (Seyfi), Evrim Alasya (Suna), Tolga Sarıtaş (Murat), Efe Akercan (Gülali), Burak Dakak (Fevzi), Hakan Karsak (Basri),Şafak Başkaya (Fuat Hoca), Rıza Sönmez (Cevat), Bige Önal (Nazlı), Oktay Daner (Dursun Dede), Selen Öztürk (Meziyet), Metehan Erdem (Salih), Numan Çakır (Refik), Necmettin Çobanoğlu (Ziya Efendi), İskender Altın (Sadettin), Ali Altuğ (Rami), İlayda Alişan (Nurten), Miray Akay (Gülten), Banu Ergin (Nezahat), Olgun Toker (Reşat), Şemsay Çankara (Terzi Muazzez), Mürtüz Yolcu (Müdür Osman), Fulya Aksular (Ayten)'ın paylaştıkları, yılın yapımı olmaya aday yeni dizisi” Benim Adım Gültepe”, Çarşamba akşamı, saat 20.00’de ilk bölümü ile ekrana gelecek.
Benim Adım Gültepe Dizisi Konusu
1980’li yıllarda İzmir'in Gültepe İlçesinde geçiyor hikayemiz. Öyle bir semt ki Gültepe, her sokağı ayrı bir hikaye, ayrı bir yaşam mücadelesi, yürek burkan hayal kırıklıkları, umut arayışları, birbirleriyle çatışan aileler, yasak aşklar ve karşılıksız sevdalarla örülü. İşte tüm bu hikaye ve daha fazlasına, o mahallede yaşayan Seyfi, Gülali, Fevzi ve Murat adındaki dört yakın arkadaşın gözünden tanıklık edilecek.
Gülümser (Ayça Bingöl) bu dört çocuktan Gülali’nin annesidir. Kocası hapishaneye düşen Gülümser, her şeye rağmen ayakları üzerinde durmaya, oğluna sahip çıkmaya çalışmaktadır. Ancak semtin yakışıklı ve bıçkın minibüs şoförü Halil ile yasak ve gizli bir aşk yaşamaktan da kaçamayacaktır. Halil de Gülümser’e aşıktır. Onunla bir hayat kurmak istemektedir.
Eşref (Mete Horozoğlu) ise, mahallenin hem korkulan hem de saygı duyulan ağır abisidir.  Mahalle sakinlerinin yaşadıkları dönem, yer ve hayatla mücadelelerini bambaşka bir dille ekrana taşıyacak olan “Benim Adım Gültepe”nin ana kahramanlarından biri de, bizzat Gültepe’nin kendisi.
Benim Adım Gültepe Dizisi ,Benim Adım Gültepe Dizisi  Oyuncuları,Benim Adım Gültepe Dizisi Konusu, Benim Adım Gültepe Dizisi  Ne Zaman Başlayacak
Tepkiler:

0 yorum: