Paylaşmak Güzeldir

25 Eylül 2014 Perşembe

Deri Ceket Kombinleri

Deri Ceket Kombinleri
Deri Ceket Kombinleri
Deri Ceket Nasıl Giyilir,Deri Ceket Ne İle Giyilir,Deri Ceket Kombinleri Bayan,Deri Ceket Ne Zaman Giyilir,Deri Ceket Giyim Tarzı
Evet hanımlar.. Sonbahar mevsimine girdiğimiz şu günlerde deri ceket giymenin tam zamanı. Son bahar ve kış mevsiminin serin günlerinde giyilen deri ceketler, koruma sağlamasının yanısıra, son derece şık bir görüntü sergilemenizi de sağlayacak.
Deri ceket giysi dolabınızda mutlaka ve mutlaka bulunması gereken klasik, modası geçmeyen harika bir kıyafetttir. Bu makalemzde sizlere, deri ceket ne ile giyilir konusunda bilgiler vermek istiyoruz..
Deri Ceket Nasıl Giyilir,Deri Ceket Ne İle Giyilir,Deri Ceket Kombinleri Bayan,Deri Ceket Ne Zaman Giyilir,Deri Ceket Giyim Tarzı
Bu sezonun en trend kıyafetleri ile deri ceket kombinleri yapıp siz de göz alıcı bir şıklığa kavuşabilirsiniz.
Mutlaka Bir Tane Siyah Deri Ceket Alın ;
Halen bir deri ceketinizi yoksa ve almak istiyorsanız, gardırobunuz için en iyi yatırımın siyah bir deri ceket almak olacaktır. Siyah deri ceket hemen her parçaya uyum sağladığı gibi, tarzınıza asilik, şıklık ve çekicilik katacaktır.
Renkli Deri Ceket Alın ; 
Deri ceketi severek giyiyorsanız, biraz farklı seçimlerle tarzınızı hareketlendirebilirsiniz.Yeni sezonda kobalt mavi, bordo ve kahve tonlarında deri ceketleri deneyebilirsiniz.
Dantel ve Deri Ceket Kombini ;
Son dönemin bu iki favori trendini tek bir kombinasyonda buluşturmak muhteşem bir fikir. Dantelin feminenliği ile deri ceketin asiliği ortaya muhteşem bir kombinasyon çıkartıyor. Dantel etek ve elbiseler deri ceketle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.
Midi Etek-Elbise İle Deri Ceket Kombini ;
Deri ceketin asi havası feminen parçalarla muhteşem uyum sağlar. Asiliğin ya da feminenliğin dozunu ayarlamak sizin elinizde. Dozu ayakkabı seçiminizle ayarlayabilirsiniz.
Kısa (Crop) Deri Ceket ;
Kısa deri ceketler, özellikle kat kat giyinmeyi sevenler için harika bir seçenek. Uzun gömlek, tunik vb. parçalarla uyum sağlamasının yanısıra,  yüksek belli parçalarla harika bir uyum sağlar.. Crop deri ceketleri; yüksek bel eteklerle ve pantolonlarla giyebilir, elbiselerinizi bu kısa ceketlerle tamamlayabilirsiniz.
Jean ve Deri Ceket Kombini ;
Deri ceket size çok iddialı geliyorsa, bu iddialı havayı kırmak için, Jean pantolonlardan yararlanabilirsiniz. Özellikle koyu renkteki Jean pantolonlar deri ceketinizi günlük giyim tarzınıza rahatlıkla adapte etmenizi sağlar.
Zımbalı Deri Ceketler ;
Eğer Punk ve Rock akımlarını seviyorsanız, zımba trendinin halen devam ettiğini ve deri ceketlerle de güzel bir uyum sergilediğini söyleyelim. Zımbalı deri ceketinizi baskılı tişörtler, deri pantolon ve eteklerle tamamlayıp Rock tarzını yakalayabilirsiniz.
Beyaz Thisirt ve Deri Ceket Kombini ;
Efor harcamanıza gerek kalmadan garanti bir deri ceket kombinasyonu için; beyaz thisirt+siyah deri ceket formülünden şaşmayın. Hatta bu ikiliye Jean pantolonunuzu da dahil edebilirsiniz...
Deri Ceket Nasıl Giyilir,Deri Ceket Ne İle Giyilir,Deri Ceket Kombinleri Bayan,Deri Ceket Ne Zaman Giyilir,Deri Ceket Giyim Tarzı

Tepkiler:

0 yorum: